Problemy żołądkowe u 27-latka

Witam Proszę o diagnozę problemu: nieustanny lekki ból żołądka, puste odbijanie nie tylko po posiłku, z powodu wrażenia jak by cały czas stała tabletka w gardle przełykam często ślinę, podczas przełykania nasilone odczucie stania czegoś w gardle, 5 lat temu zdiagnozowana przepuklina wślizgowa i reflux. Obecnie jestem po leczeniu Debretinem który uporał się ze wzdęciami i gazami. Obecnie Metronidazol i Klarmin bez badań na Helicobacter pylori, leki przepisane równocześnie na zakażenie bakteryjne

Do skontrolowania stan obecny przy pomocy gastroskopii. Jeśli dolegliwości mimo leczenia zachowawczego nie ustąpią trzeba pomyśleć o operacji - najlepiej laparoskopowej w ośrodku w którym tych zabiegów wykonuje się dużo.