Proszę o interpretację opisu MR głowy

Witam, taki jest mój wynik badania MR glowy: W strukturach głębokich obu półkuli mózgowych ogniska 2-4 mm o charakterze naczyniopochodnym. Reszta jest dobre. Czy mam się martwić? Objawy: codzienne bóle głowy, czas mi swiatlowstret, codziennie temperatura 37,4 - 38 stopni (Od około 3 miesiecy), czasami bóle w klatce piersiowej (jakby ktoś klad na nią kamień).

Szanowna Pani, ogniska naczyniopochodne oznaczają zmiany powstałe w wyniku miejscowego niedokrwienia tkanki. Myślę że nie ma to związku z Pani objawami. Pozdrawiam