Przekrwienie i zapalenie błony śluzowej żołądka

Witam, Od 2 lat mam problemy z żołądkiem, na początku były to mdłości, po jakimś czasie bóle żołądka. Miałam robioną gastroskopie gdzie wykazało przekrwienie , zapalenie błony śluzowej żołądka. Po roku pojawiła się żywa , kapiąca krew w kale, częste wysokie gorączki , miałam zrobioną kolonoskopie ale nie do końca, gdyż stwierdzono, że mam ściśnięte jelita i nic w dolnej cz. nie znaleziono, objawy minęły na 2msc, teraz mam bóle żołądka przy jedzeniu od 3dni i jednoceśnie krew w kale. Jak leczyć?

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

proponuję jak najszybciej udać się do lekarza. Opisywane objawy wymagają diagnostyki i leczenia pod kontrolą lekarską, a nie za pomocą fora internetowego i domowymi sposobami.
Proponuję leczenie i diagnostykę w poradni gastrologicznej lub chirurgicznej.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko