Przelewanie w żołądku po każdym posiłku

Witam, od kiedy pamiętam, praktycznie po każdym posiłku coś jeździ mi po brzuchu i od razu muszę iść do toalety. Czy to normalne i czy da się jakoś temu zapobiec ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić prawdopodobną przyczynę tego typu dolegliwości potrzebne jest badanie lekarskie. Proponuję początkowo udać się do lekarza rodzinnego celem badania, po którym będzie można stwierdzić czy konieczna jest dalsza diagnostyka