Przemiana materii 18-latki

Witam. Mam 18 lat, 161 cm wzrostu, ważę 44 kg. Moja aktywność fizyczna to mniej więcej 3-4 godziny intensywnego treningu i codzienne chodzenie do szkoły, czasem rower. Jaka jest moja całkowita przemiana materii? jestem dziewczyną.

Dzień dobry,

Na początek należ zauważyć że waży Pan za mało o około 4 kg. obecny tan wpływa negatywne na organizm, w tym pracę mózgu.

Podstawowa przemiana mater to 1200 kcal, a całkowita 1900 kcal.

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek

Witam, z podanych informacji, wykorzystując wzór Harrisa Benedicta Pani PPM to ok 1288 kcal.dobę, natomiast CPM około 1867-1932 kcal/dobę (w zależności od intensywności treningów)
Pozdrawiam