Przewlekłe bóle żołądka i problemy z wypróżnianiem się - jaką diagnostykę wykonać?

Dzień dobry, IgE za pierwszym razem mi wyszło 0,8. Zrobili mi ponowne badanie IgE i wyszło mi 0,738 ul/ml gdzie niby norma (5-100). Chciałbym zaznaczyć że od ponad roku mam bóle żołądkowe, częste kucia, chodzę ciągle nawzdymany, nawet po wybudzeniu. Mam tygodnie że mam spore rozwolnienia albo odwrotnie, straszne zaparcia. Zdarzało mi się mieć stany chęci wymiotów aczkolwiek bez wymiotowania. Raz na 2 miesiące zdarzyło mi się mocne pieczenie żołądka oraz gardła. Czasami cofało mi się jedzenie. Również mi się zdarzyło ze 2-3 razy wciągu roku mieć duszności. Jeden lekarz sugerował że mam depresję i przepisał mi psychotropy, zatem zmieniłem prowadzącego. Drugi lekarz skupia się na tym IgE. Ja od pół roku proszę o skierowanie do gastrologa do którego nie chcą mi dać, ponieważ lekarz twierdzi że potrzebuje dowodów, a ja się pytam jakich? Czuję się bezsilny i stan nawzdymanego żołądka strasznie utrudnia mi życie codzienne, odechciewa się wszystkiego tak długo to trwa. Prosiłbym o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna jest konsultacja gastroenterologa, ew ponowna zmiana lekarza