Przewlekły stan zapalny ucha i pisk

Czy istnieje coś takiego jak CIĄGŁY STAN ZAPALNY UCHA? Od wielu miesięcy dokucza mi ciągły PISK wewnątrz jednego ucha. Laryngolodzy nie mają już pomysłu, co to może być (twierdzą, że nie ma tam czego leczyć). Wykluczyłem także przyczynę neurologiczną (RM głowy OK). Czuję, że wnętrze tego ucha jest jakby spuchnięte, kanał zwężony - jakby coś tam było. Czy może to być jakieś stałe zapalenie ucha, które powoduje jakiś głęboki obrzęk, który uciska na kanał słuchowy lub nerwy - stąd ten pisk?

badanie angio- MRI naczyń mózgowych celem wykluczenie konfliktu naczyniowo-nerwowego ( to zupełnie inne badanie niż MRI)
potencjały słuchowe
ENG
audiogram
po np roku powtórzyć badanie MRI z oceną kątów mostowo-móżdżkowych i podaniem kontrastu w kierunku guza kąta mostowo- móżdżkowego