Ryzyko ciąży po pominięciu 4 tabletki antykoncepcyjnej

Chciałam zapytać jakie jest ryzyko zajścia w ciąże jeśli pominęłam 4 tabletkę i przyjęłam ją następnego dnia z 5 tabletką,a stosunek miałam dzień wcześniej przed tą zapomnianą tabletą

Magdalena StusiĹska

Ryzyko zależy od tego, czy był to tylko stosunek przerywany, czy zabezpieczali się Państwo dodatkowo. Oczywiście w przypadku pominięcia tabletki efekt antykoncepcyjny spada i nie ma pewności że nie zajdzie Pani w ciążę.