Ryzyko ciąży po wytrysku podczas seksu analnego

Witam uprawiałem z dziewczyną seks analny i doszedłem w niej..boje sie ze moze byc w ciązy poniewaz czytałem ze mozliwe zeby cos wyleciało z odbytu i przedostało sie do pochwy..po seksie analnym robiłem jej palcowke i minetke ...okresu dostała 29 stycznia co prawda był krótki 3-4 dni chociaz w grudniu tez taki krótki miała .....testu nie moge zrobic.....nwm czy słusznie sie martwie prosze o opowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie. Jeżeli okres wystąpił w planowym terminie to jest jeszcze niższe.