Seks a zmiany skórne

Witam, ostatnio uprawiałam seks z użyciem prezerwatywy podczas okresu, po kilku dniach poczułam pieczenie, mam gdzieniegdzie (również w okolicach odbytu) krostki, mocno zaogniony przedsionek pochwy, piecze mnie przy oddawaniu moczu czy siedzeniu, początkowo bałam się, że to opryszczka, ale ani ja ani partner nigdy jej nie mieliśmy, niektóre wyglądają jak pryszcze (na wargach sromowych, krew, ropa), a niektóre jak małe krosteczki. Wizytę u ginekologa dopiero mam w poniedziałek. Co mogę zrobić?

Witam!
Proponuję zgłosić się na izbę przyjęć dermatologiczną lub ginekologiczną w najbliższym szpitalu - z uwagi na duże nasilenie zmian ktoś powinien szybko Panią obejrzeć i zlecić odpowiednie leczenie.