Silne bóle głowy i gorsze widzenie po przyjęciu leków z grupy SSRI

Witam. Mam zdiagnozowaną przez psychiatrę, nerwicę lękową oraz epizody depresyjne. Kilka dni temu przeszłam załamanie nerwowe. Dostałam silne leki antylękowe i ssri (Zotral). Poraz kolejny przy stosowaniu ssri mam silne bóle głowy, gorzej widzę. Czy to przejdzie w trakcie leczenia czy nie mogę brać leków z tej grupy? Pozdrawiam

Witam. Wszelkie sprawy dotyczące Pani farmakoterapii, w tym również kwestie związane z objawami ubocznymi po lekach najlepiej będzie omawiać z Pani lekarzem psychiatrą. To on Panią zna i on wie, co i w jakiej dawce Pani przepisał. Nie byłoby dobrze, gdyby w Pani leczenie wtrącało się kilku specjalistów z internetu, którzy bądź co bądź niewiele wiedzą o Pani i Pani trudnościach. Proszę pamiętać, że w przypadku nerwicy i depresji dobre efekty lecznicze daje psychoterapia, ale to też proszę wcześniej omówić z lekarzem. Pozdrawiam