Silne bóle śródstopia u 26-latka

Mam 25 lat od 5 miesięcy zmagam się z silnym bólem śródstopia.Uniemożliwia mi to chodzenie.Gdy przejdę parę kroków dolegliwość nasila się.Objawia się ona uczuciem ściskania,miażdżenia i pulsowania w zewnętrznej części stopy co jest widoczne.Wykonałem eeg,emg,usg,rezonans stopy,kręgosłupa i nic nie znaleziono.Zyły ok.Ciepła kąpiel pomaga na chwile.Lekarze nie potrafią postawić diagnozy.Leżałem na oddziale neurologi,reumatologi i nic.Wykluczyli Mortona.Jakie choroby dają takie objawy?Co mam robić?

Radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z lekarzem specjalistą rehabilitacji i oczywiście ortopedą jeśli Pan z ortopedą w tej sprawie się jeszcze nie konsultował.