Silne objawy grypy nie ustępujące po przyjęciu leków

Witam, od piątku mam objawy grypy bez goraczki: silny ból gardła, osłabienie, bóle mięśni i stawów. Żadne leki nie działały a stan się pogarszał. W poniedziałek udałam się do lekarza, ktory przepissl Klacid i witaminy. Lekarza zaniepokoilo wysokie tętno ok. 100 uderzeń na minutę lecz stwierdził że tym problemem zajmiemy się po infekcji. Mija 2 dzień odkąd zażywam leki, mój stan się w ogóle nie poprawia. Strasznie cierpię z powodu silnego bólu gardła, stawów i mięśni. Gorączka się nie pojawiła a przyspieszone tętno się utrzymuje. Co robić?!

Szanowna Pani, proszę uzbroić się w cierpliwość. Jeśli w ciągu kilku dni Pani stan się nie poprawi to proszę udać się ponownie do lekarza