Silny ból głowy, drżenie ciała, odruchy wymiotne i gorączka

witam mąz od 2 dni źle sie czuje ma bardzo ostry ból głowy poci sie na czole bardzo i trzesie sie z zimna i ma uczucie wymiotne, a dziś ma wysoka gorączke 39-40 stopni, był na izbie w szpitalu wczoraj i mowili ze zwykły ból głowy i dali zastrzyk i tyle, a mąż dalej źle sie czuje i coraz gorzej z nim, lekarka była dzis rodzinna i dała antybiotyk ale mąz ma wymioty wiec nie wiem czy mu cos pomoże. około 2 tygodni temu miał mąż kleszcza czy to moze byc od tego??? w wynikach krwi nie ma boreliozy.

Koniecznie zgłosić się do LEKARZA, jeśli nadal takie objawy i goraczka!
Moze to tylko objawy infekcji, ale wskazana konsultacja neurologiczna, może też dalsza diagnostyka!
Pozdrawiam