Silny ból kręgosłupa szyjnego, lewego barku, łopatki i rwący ból rąk

Witam, Zgłosiłam się do ortopedy ponieważ nastąpił zwrot w akcji z jeszcze większym skutkiem. Ogromny ból kręgosłupa szyjnego, lewego barku, łopatki i ból rwący lewej i prawej ręki z jej cierpnięciem. Dodam, że tabletki przeciwbólowe nie pomagają. Dostałam tylko 5 rehabilitacji. Czy to wystarczy? Czy powinnam dostać skierowanie na jakieś konkretne badania? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej ocenić czy zastosowane leczenie jest wystarczające. Póki co powinna Pani jednak zaufać lekarzowi z którym się Pani konsultowała, stosować leku przeciwbólowe oraz rehabilitację. Jeśli pomimo zastosowanego leczenia objawy nie ustąpią, proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą ortopedą.