Śluz z krwią podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych zaczęłam brać w drugim dniu krwawienia. Okres trwał 10 dni i był bardzo obfity. Po pierwszym opakowaniu wystapiło krwawienie. Przy 2 opakowaniu na 5 dni przed końcem pojawił się śluz z krwią. Tabletki odstawiłam w niedzielę, ale nie widać śladów krwawienia. Śluzu nie ma. Lekarz przed przepisaniem wykluczył ciążę, w 10 tyg. po pettingu, przez usg dopochwowe a przez ostatnie 2 mies. nie było stosunku. Czy lekarz mógł się pomylić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje znikoma szansa, że lekarz przeoczył ciąże po 10 tygodniach od potencjalnie ryzykownego zbliżenia. W razie wątpliwości proszę wykonać badanie oznaczenia poziomu betaHCG we krwi.