Spadek formy i osłabienie po przygodnym seksie

Witam mam taki problem po pzygodnym sexie za jakies 4 dni me samopoczucie sie pogorszylo i spadlo mi wbc lifocyty plytki ponizej normy po jakis 3 tygodniah zaczelo bolec bzuho glowa i temperatura faluje od 36 do 37 st dziwna niestrawiona biegunka i ma buzia zrobila sie bardziej wrazliwa na cieple zeczy i leka wysypka na plecach ten stan trwa juz okolo 5 miesiecy dodam ze zrobilem test combo na hiv po tyh 5 miesiacah i wynik ujemny hbs i hcf metoda prc tez wynik ujemny wiec pod jakim kontem sie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. być może warto byłoby wykonać badania pod kierunkiem chorób wenerycznych: kiła, rzeżączka, i wiele innych. Lekarz rodzinny skieruje Pana do lekarza dermatologa, który określi najbardziej prawdopodobne czynniki zakaźne i zleci odpowiednie badania.