Sporadyczne bóle głowy, głównie prawej półkuli

Od 2 miesięcy dokuczają mi sporadyczne bóle głowy, głownie prawej półkuli. Zazwyczaj jest kłujący, najczęściej w potylicy i promieniuje do czubka głowy, rzadziej na skroni. Czasami towarzyszy mi kilka dni a potem znika, czasem pojawia się w ciągu dnia. Mam uczucie ciężkiej głowy. Mam aktualne badania MR i Angio-MR mózgu - w normie. Silniejszym bólom towarzyszy jakby uczucie lekkich zawrotów. Jestem mało aktywna, bardzo dużo siedzę, ale jestem szczupła i na nic nie choruję. Ciśnienie 120/80.

Bóle głowy sporadyczne przy prawidłowych wynikach mogą świadczyć o złym samopoczuciu związanym z pracą, życiem osobistym, przemęczeniem itd., pozdrawiam