Stan podgorączkowy i ból głowy po uderzeniu

Cztery dni temu byłam na imprezie na której wypiłam trochę za dużo alkoholu.Po powrocie do domu poszłam do łazienki(ponieważ zrobiło mi się niedobrze) i zemdlałam. Uderzyłam bokiem głowy o płytki. Mam małego guza który już powoli znika. Dwa dni po zdarzeniu byłam w szpitalu.Zrobili mi tomograf w którym nic nie wyszło.Dalej mam silne bóle głowy i stan podgorączkowy od 37-37,2.Czy to możliwe ze jak nie wyszło nic w tk to mogą być póżniej jakieś skutki tego upadku?Proszę o pomoc.Bardzo się martwię
KOBIETA ponad rok temu

Witam!
Objawy o których piszesz mogą występować pomimo nieobecności zmian w tk. Nazywamy je wstrząśnieniem mózgu - jest to przejściowe zaburzenie czynności pnia mózgu, pojawiające się bez nieprawidłowości w jego strukturach. Dolegliwości powinny ustąpić w czasie kilku najbliższych dni. W tym czasie proszę jak najwięcej wypoczywać i najlepiej pozostać w łóżku.