Stosowanie Zomirenu a badania hormonalne

A ten zomiren 1mg który biorę to do brze czy żle lekarz rodzinny na razie przepisał,pomaga mi czuję się dużo lepiej.Spotykam się z kolerzankami i dużo rozmawiamy do tego spacery kiedy się da.Badania tsh w normie czy zrobić jeszcze inne badania hormonalne?Wcześniej nigdy takich stanów nie miałam,nawet jak się zdenerwowałam.W zyciu problemy zawsze sa a w lutym własnie trochę sie zamartwiałam.Teraz bym chciała wiedzieć czy brać ten zomiren dwa razy dziennie tak jak lekarz kazał i czy jest bezpieczn

Witam. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza jest bezpieczny. Nie należy jednak stosować go dłużej niż 3 miesiące a ewentualne decyzje odnoście zarówno zwiększenia jak i zmniejszenia dawki w każdym przypadku konsultować z lekarzem.