Stosunek po połogu i ryzyko ciąży

urodziłam córeczke 19 pazdziernika i miałam poług 5 tygodni w sumie cały czas krawiałam z małymi przerwami 11 listopada miałam mały okres. no i teraz miałam bardzo obfity 26 listopada. kochałam sie z mężem wczoraj i dzisiaj bez zabezpieczenia ale nie spuscił sie wemnie tylko jak czuł to na brzuch sie spuscił czy moge byc w ciązy on twierdzi ze nie ze czuł jak dochodzi bardzo sie boje bo miałam cesarke czekam na odpowiedz.

Witam serdecznie. Sytuacja w tej chwili wygląda następująco. Stosunek bez zabezpieczenia, nawet bez wytrysku wewnątrz nie chroni przed ciążą. Nie mogę także wykluczyć szansy na zapłodnienie po opisywanym zajściu, ponieważ nie wiem czy powróciły już miesiączki czy też nie. Jeżeli okres nie wrócił do normy po porodzie, szansa na ciążę jest mała. Wspominam o tym, ponieważ krwawienie, o którym mowa mogło być plamieniem implantacyjnym lub spowodowanym wahaniami hormonalnymi.