Stosunek w dniu pominięcia 3. tabletki antykoncepcyjnej

Witam,całkowicie pominełam tabletke antykoncepcjną nr 3 (minęły już 24 godziny), planowo powinnam ja zażyć o godz 18,po czym o godz 21 odbyłam stosunek,partner doszedł we mnie,po zorientowaniu się o pominieciu przeczytałam w ulotce informacyjnej to: "Jezeli zostala pominieta jedna lub wiecej tabletek w dniach 3 do 9 moze to oznaczac ze jest sie w ciazy(jezeli w przeciagu 7dni przed pominieta dawka odbyla stosunek)"Czy mozliwa jest ciaza?stosunek był po pominieciu,nie przed,proszę o interpretacje

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

w opisanym przypadku antykoncepcja nie jest tak pewna jak wtedy gdy stosuje ją Pani prawidłowo. Proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach. Istnieje ryzyko ciąży.

Pozdrawiam.