Stosunek w trzecim dniu okresu i pęknięta prezerwatywa

Witam mam takie pytanie moja kobieta dostała okres w piątek dziś jej się podobno skończył a wczoraj z nią wspolżylem z zabezpieczeniem lecz podobno w gumce na czubku była malenka dziurka i boje się że może zajsc w ciaze i niewiem co w takiej sytuacji zrobić bardzo prosze o pomoc i jakąś odpowiedziec bo ona też się martwi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku, gdy zawodzi zastosowana antykoncepcji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. W opisanej sytuacji partnerka powinna niezwłocznie udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.