Szansa na zajście w ciążę przy prawidłowo używanej prezerwatywie

Jaka jest szansa za zajscie w ciąże przy prawidłowo używaznej prezerwatywie? próbowałam się kochać z chłopakiem pierwszy raz ale nie mógł we mnie wejść mieliśmy prezerwatywe ale to były moje dni płodne, chłopak dużo dużo później miał wytrysk gdzie idziej... jestem prawie pewna ze nasienie na mokrych rękach nie dostało sie tą drogą w tamte okolice... jest jakas szansa?

Witam
Jeśli prezerwatywa była nałożona prawidłowo i nie była uszkodzona to nie powinna się Pani martwić. Jeśli Pani narządy płciowe nie miały kontaktu z nasieniem, czyli stosunek była z prezerwatywą i nasienie nie zostało wprowadzone do Pani dróg rodnych lub na częściach zewnętrznych ot obaw nie ma.
Pzodrawiam B.K.