Szumy w uszach, uderzenia ciepła na twarzy i nogi jak z waty

dzien dobry, od 6 miesiecy mam szumy w uszach, czasami ucisk, zaden z lekarzy nie moze nic stwierdzic, zadne badania, pare razy zdarzylo sie mi, ze mialam nogi jak z waty, a po jedzeniu cieplo uderza mi w twarz, i mam okromne cisnienie na uszach, sama nie wiem co dalej, jakie badania moglabym jeszcze zrobic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w opisie nie sprecyzowała Pani jakie badania miała Pani wykonane oraz z jakimi specjalistami się Pani konsultowała. Jest to natomiast o tyle istotne, że trudno w tej sytuacji cokolwiek konkretnego doradzić. Bez wątpienia powinna Pani jednak kontrolować ciśnienie tętnicze, wykonać podstawowe badania laboratoryjne oraz skonsultować się ze specjalistą laryngologiem oraz neurologiem.