Tabletki i dziwne samopoczucie - ciąża?

Tabletki biorę mniej więcej od lipca 2010, regularnie (S***). Mój chłopak mieszka daleko więc miałam okazje je "użyć" dopiero w grudniu. Kochaliśmy się 28, 29 grudnia i 1 stycznia, chłopak skończył we mnie. 5 stycznia wzięłam 21 tabletkę i 9 stycznia dostałam krwawienia, 8 dnia normalnie zaczęłam następne opakowanie. Dodam, że opakowanie wcześniej brałam bez przerywania. Jeszcze przed krwawieniem zachorowałam na zapalenie pęcherza, objawy ustąpiły - brałam leki, jednak około tydzień, półtora temu zapalenie wstąpiło na nerki i brałam od 17 stycznia do dzisiaj antybiotyk. Po 1 stycznia już się nie widziałam z chłopakiem. Teraz właściwie od wzięcia tej ostatniej tabletki lekko boli mnie podbrzusze. Nawet nie boli – po prostu je czuje. Na kilka dni to ustąpiło teraz znowu i raczej popołudniami, czasem boli też lekko w pachwinach, bardziej z prawej strony. Częściej oddaje mocz, jestem zmęczona. Czy to mogą być objawy urologiczne? Czy mimo krwawienia i prawidłowego brania mogę być w ciąży?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Jedynym sposobem na przekonanie się, czy doszło do zapłodnienia jest wykonanie testu ciążowego. Z opisywanej sytuacji szanse na ciążę są raczej niewielkie.
Dolegliwości bólowe w obrębie podbrzusza najprawdopodobniej spowodowane są zapaleniem pęcherza. Częstsze oddawanie moczu jest objawem typowym dla tego schorzenia. Ogólne osłabienie, senność także związane są z infekcją, być może także z przyjmowanym przez Ciebie antybiotykiem.

Pozdrawiam.