Trądzik i wielkie dziury

Mam 14 lat i zawsze miałam jakieś problemy zdrowotne: astma, zakażenia, choroby, zapalenia, ogólnie moja rodzina, to polowa nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy, a potem zawały i raki, żaden dziadek ani babcia nie żyją... U mnie zawsze się coś dzieje. Mam wielkie problemy z moją alergią i chorobami... Mam alergię pokarmową na czekoladę, pomidory, soję i jajka. Praktycznie nie mogę nic jeść, ale powiem szczerze, że jem to, ale stopniowo, ostatnio byłam chora i nie wiem od czego, ale mam wielkie dziury, takie z 3 cm po pryszczach, miałam i wszędzie i to wyciskałam, sama ropa, i się nie goiło. Zaczęło się od czoła, małe, i próbowałam, jak to ja, i nagle wielka dziura! Nadal mam blizny, smarowałam wszystkim w panice... tłustymi (to nie pomogło). Teraz mam wielkie dziury i to dużo! Idą wakacje i to nie chce schodzić z nóg, sine w środku i tak już zostaje jak poprzednie! Na rękach tak samo (jak myję się, to wszytko czerwone, to jak ja pójdę na basen?). A tyle problemów już mam... ;( i ciężko o tym mówić, nawet zakażenie w pochwie. Najgorzej jest z moim jelitem. Miesiąc się potrafię nie załatwiać, a chleby brązowe i to wszytko wcale nie działa. Potrafię nawet wypić całą Aktivię i nic. Z wszystkiego się zawsze wyleczyłam (prawie). Gadam czasem z mamą o tym, ale ona panikuje strasznie, wydziera się, czemu mu nie powiedziałam wcześniej i że za mało witamin i w ogóle, ale ja już sama nie wiem, bo ja jestem śliczna ; )) Mam ładną (choć bladą cerę z podkrążonymi oczami tak, jak by mi ktoś przywalił), ale nadal uważają mnie za laskę :) i jestem czysta, ładnie pachnę, ząbki zadbane... a tu takie problemy! Pomóżcie mi proszę!!! Napisałabym więcej, ale już sama nie mam siły, a u lekarza i w szpitalu to ja często jestem widziana... Mam już dość tego latania po lekarzach. Chciałam tylko dodać, że mam też taką genetykę po mamie – problemy z jelitami i alergia – i po tacie jeszcze, a po mamie te oczy. Ale nigdy nie miałam problemów z pryszczami, bo nigdy ich nie miałam tak jak moja mama... Nie mam po kim i to nie jest trądzik czy dojrzewanie, bo okres miałam już dawno temu, a mój tradzik to były 2 na 3 miesiące i tyle! POMOCY ; ((

Z chaosu Pani listu wyłapałam jedynie dużo problemów, z którymi należałoby udać się wraz z mamą do lekarza pediatry. Jeśli niepokoi Panią stan skóry - proszę udać się do dermatologa, który oceni dokładnie stan skóry i ewenualnie dobierze preparaty miejscowe, stosowne do Pani wieku i stanu aktualnego skóry.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.