Trudność z przebudzeniem się podczas głębokiego snu

Witam Chciałabym zapytać czy to co od czasu do czasu mi się przydarza jest normalne,czy też powinnam iść z tym do lekarza.Od kilku lat mam problem z obudzeniem się.Tzn.Gdy chce rano wstać i wiem że się już obudziła,bo słyszę np.dzieci,męża czy też inne odgłosy ja nie mogę otworzyć oczu,ani poruszyć się.Czasami jest tak że wołam kogoś aby chociaż dotknął mnie ( lecz to tylko głos wewnętrzny ),abym tylko mogła się obudziła.Zawsze robię tak że uspokajam,i zasypiam.Wtedy czasami udaje mi się obudzic

Witam, opisane informacje nie wystarczają na ocenę co się z Panią tak naprawdę dzieje. Generalnie zaburzenia związane ze snem wymagają konsultacji neurologicznej, psychiatrycznej i psychologicznej. Pozdrawiam

Witam. Sądzę, że to co pani opisuje to jeszcze sen,tylko wydaje się pani, że już nie śpi. To taka faza snu, takie doznania, które robią takie wrażenie. chyba bym się za bardzo tym nie niepokoiła.