Twardy brzuch 8 dni po cesarskim cięciu

Dzien dobry, osiem dni temu mialam cesarke.Od czterech dni jestem w domu.Od dwoch dni moj brzuch jest dosc twardy, mam tez lekkie bole.Bedac w szpitalu moj brzuch bardziej miekki.Prosze o porade, czy powinnam zglosic sie do lekarza?? czy to jest normanle?? Dziekuje Aneta

Witam,
twardy brzuch może wiązać się z problemami z wypróżnieniem lub niewłaściwą dietą stosowaną w domu.

Jednak jeżeli objawy Panią niepokoją i brzuch staje się twardy i sprawia ból, zalecałabym kontrolę u ginekologa.

pozdrawiam