Ucisk w gardle, duszności i brak apetytu a chore zatoki

.Jakieś 3dni temu byliśmy z rodzina na pokazie kaskaderskim, nagle poczułam ucisk w gardle dusznosc i totalna nie moc, myślałam ze się udusze, serce walilo mi jak oszalale, nie mogłam się uspokoić byłam blada jak ściana, od tego czasu trwa to 3dni jak wstaje czuje się jak na fali nie jestem sobą mamŚCiŚNIETA głowę brak apetytu a nawet strach ze resztki mi utkna w gardle, czuje jakby moj organizm się cały trząsł,nie wiem co to czy to od zatok?, jeszcze dretwienie gardła i jezyka

Witam,
tak może wyglądać reakcja nerwicowa. Proszę czym prędzej umówić się na wizytę do psychiatry, bo odpowiednie leczenie szybko zatrzyma tą dolegliwość, a nieleczona może mocno utrudniać życie.