Uczucie ciągłego zmęczenia po mononukleozie

Witam mój problem polega na tym że odczuwam od 5 miesiecy ciągle zmeczenie w tym czasie przeszedłem ( mononukleoze) Tylko ze ja cały czas się źle czuje nogi mnie bolą jak można nazwać to bólem raczej dziwne uczucie mrowienia szczególnie w miejscu gdzie mogę kręcić stopą wspomnę że 5 lat temu przechodziłem bolerioze nie wiem co mam dalej robić lekarze twierdz że to jescze mononukleoza ale to za długo już trwa w dzień śpię po 3 h i o 21 już spowrotem zasypiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Zespół przewlekłego zmęczenia po mononukleozie może trwać nawet kilka miesięcy.
Pozdrawiam