Uczucie obcego ciała w gardle a żołądek podatny na insuflację

Witam serdecznie.Od dłuższego czasu mam uczucie obcego ciała w gardle bardzo mi to przeszkadza.Jestem już znerwicowana tą sytuacją.Byłam u gastrologa zwiększył mi nolpaze z 20 na 40 nic nie pomogło,internista przepisał mi Helides 20 i Kinito 50 nic nie pomaga.Nadmieniam ze mam refluks.Robilam gastroskopie rok temu wykazalo mi tylko żołądek podatny na insuflacje powietrza błona śluzowa żolądka dośc znacznie rumieniowo przekrwiona .Dziekuje za szybką odpowiedz .

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się na konsultacje do laryngologa, być może przeszkoda w krtani może powodować tego typu uczucie. poza tym żołądek podatny na insuflacje oznacza że podatny jest na rozciąganie. proszę koniecznie udać się ponownie do lekarza gastroenetriologa.