Uczucie zalegania czegoś w odbycie i przeszywający ból

Witam, dokucza mi uczucie zalegania czegoś w odbycie, przeszywający ból, wrażenie napięcia w środku nasilone po wypróżnieniu i trwajace cąły dzień.Czasem silne parcie na stolec. Załatwiam się codziennie czasem kilka razy. Są to małe kawałki, albo normalna kupa. Czasem pobolewa, brzuch. Co to może być? leki mam i nic nie dają. USG i kolonoskopia w normie procz małego polipa.Nie potrafię skupić myśli na niczym innym Czy to zaburzenia czynnościowe czy psychosomatyczne? Jakie leki,?

Aleksander Ropielewski

Z opisu nie jestem w stanie stwierdzić możliwej przyczyny Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z gastrologiem.