Uraz kręgosłupa, łuszczyca krostkowa i stan zapalny

Jesli mialam uraz kregoslupa (nie bylo diagnozy) bol, nie moglam chodzic, wstac siku nic, plus luszczyca krostkowa rozwijajaca sie. Mialam na max 20 zapalenia we krwi az 66. Czy to normalne? Co wtedy powinno sie zrobic?

Aleksander Ropielewski

NIe wiem o jakim parametrze stanu zapalnego Pani pisze, ale w łuszczycy wykładniki stanu zapalnego są stale podwyższone. Ponieważ nie mam dostępu do dokumentacji medycznej z okresu choroby ani możliwości przeprowadzenia badania, nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski