Uregulowanie miesiączki po wyłyżeczkowaniu macicy

witam mam 26 lat od zawsze miałam problem z regularnymi miesiączkami dwa razy brałam tabletki cyprest ok 10 miesięcy belara nie cały blister z odstawienia w lipcu miałam zabieg wyłyżeczkowania macicy ciąża 6 tydz obumarła chciałabym wiedzieć czy istnieją może jakieś naturalne metody albo sposób na to żeby ta miesiączka była w miarę regularna cykle trwały czasami 50 dni a chciałabym zajść w ciąże

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Konieczne jest wyjaśnienie przyczyny nieregularnych miesiączek. Proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaproponuje właściwe w Pani przypadku postępowanie. Pozdrawiam.