USG Dopplera prącia przy zaburzeniach erekcji

Mam łagodne zaburzenia erekcji od ok. 2 lat. Penetracja z reguły możliwa i członek się usztywnia po wejściu. Poranne erekcje osłabły ale czasem bywają 100%-owej twardości. Harmonijny związek, częste współżycie i masturbacja. Mój stan zdrowia jest dobry, GLU, HDL/LDL/TG, ciśnienie, krew, mocz, hormony, prostata OK. Testostesteron niski, 8,5-12,5 nmol/l w ostatnim roku. Nadwaga, BMI 27,7. Cialis 5mg świetnie działa ale wolę unikać. Lekarze poradzili zrobić USG Dopplera prącia. Proszę o komentarz.

Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarzy prowadzących. Jednak skoro nie ma Pan problemów z erekcją to diagnostyka raczej nie jest potrzebna.