Waga w miejscu pół roku po porodzie

Jestem pół roku po porodzie, przytyłam ok 24kg, zostało mi 3 ale mam flak na brzuchu i kilka zbędnych kg sprzed ciąży;\od ponad 6tyg stosuje dietę,nie jem pieczywa,słodyczy,fast foodów,gazowanych, wyjątkiem jest obiad bo nie dam rady przy dziecku gotować oddzielnie.Fakt że jem raczej 3 posiłki bo przy małym dziecku to nie takie proste i czasem sobie pozwolę na coś niezdrowego.Codziennie ćwiczę po 40min z mel b, na brzuchu widzę poprawę,jednak waga stoi,74kg przy 165cm,co robię źle,dlaczego tak?

Dzień dobry,

Z opisu wynika, że ma Pani po ciąży dość wiotką skórę na brzuchu, której poprzez ćwiczenia i dietę nie uda się zredukować. Proponuje skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej np. maximusa trilipo. Zabieg opiera się na trzybiegunowej technologii fal radiowych, dzięki czemu możliwe jest maksymalne pokrycie i równomierne rozgrzanie skóry. Głównym efektem rozgrzania tkanek jest obkurczenie włókien kolagenowych a tym samym zwiększenie napięcia skóry. Rekomendujemy serię 6 zabiegów w tygodniowych odstępach.
W razie pytań- pozostaje do dyspozycji oraz zapraszam na darmową konsultację, podczas której pokażę Pani efekty zabiegu oraz dokładnie wyjaśnię działanie maximusa.

Pozdrawiam serdecznie.