Wahania poziomu TSH u 26-letniej osoby

Moj poziom TSH wynosil 4,460 w grudniu ,pozniej poziom wyniosl 2,300. na usg u endokrynologa wyszlo ze tarczyca jest bardzo mala i ze zanika. Co w takiej sytuacjo powinno sie zrobic ? Skad moze byc az takie wahanie w ciagu paru miesiecy ?

Piotr Pilarski

Poziomy hormonów się wahają i jest to normalne. Na razie należy obserwować i badać regularnie TSH.

Pozdrawiam.