Widoczna grzybica paznokci, złe samopoczucie, uczucie senności

Witam Mam 34lat,od jakiegoś czasu mam dużo problemów ze swoim zdrowiem między innymi, widoczna grzybica paznokci stóp zle samopoczucie i uczucie senności nie tolerancja alkoholu już po wypiciu jednego piwa mam silne bóle głowy a po wypiciu większej ilości nie wychodzę z łóżka przez dwa dni dodam że alkohol spożywam rzadko przez ostatnie 5 lat nie mam zmysłu węchu po prostu prawie nic nie czuję ciągle problemy z zatokami chodzę ciągle zakatarzony Proszę o radę do lekarza nie chodzę

Szanowny Panie. W ostatnim zdaniu pisze Pan: "do lekarza nie chodzę". W tej sytuacji jedyna sensowna rada jest taka - trzeba zacząć chodzić. Nikt Pana nie zbada przez internet i nie wyleczy.