Włożenie penisa do pochwy bez zabezpieczenia a ryzyko ciąży

Witam.Pierwsze współżycie rozpoczęłam 8 sierpnia,kochaliśmy się z zabezpieczeniem jednakże stosunek zakończył się bardzo szybko z powodu bólu.Następnego dnia rano miałam niewielkie krwawienie które ustało po ok.1h , tego samego dnia partner włożył mi kilka razy członka bez zabezpieczenia dłuższą chwilę przed wytryskiem. Po 2 dniach zauważyłam śluz przezroczysty (występujący w dniach płodnych).Czy jest możliwość że zaszłam w ciążę ? Chce dodać że mam nieregularny okres i występuje on 31-35 dni.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Sugerowałbym wykonać test ciążowy po upływie 14 dni od daty stosunku.