Wycięty torbiel od pochwy do odbytu a współżycie

Witam, 1 kwietnia miałam wycięciętego torbiela od pochwy do odbytu, szwy rozpuszczalne. Wizyta po op według lekarza-wszystko ok, jego słowa-można współżyć.Niestety do dzisiaj każde-bardzo rzadkie zbliżenie to rozdzierający ból z małym krwawieniem. Co zrobić by to wróciło do normalności, ta sytuacja mnie ogromnie stresuje i ogranicza, bardzo proszę o poradę i wskazówki. Uprzemie dziekuje z góry. Eliza

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Współżycie po rozległej operacji w obrębie dróg rodnych może być utrudnione i związane z przykrymi dolegliwościami. Sugeruję porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym czy w Pani przypadku jest możliwość złagodzenia dolegliwości.