Wyczuwalna kuleczka przy lewym żebrze

Witam. Gdy leże na prawym boku lub przekrecam sie z niego na brzuch to przy lewym zebrze obczuwm jakby byla tam jakas kuleczka gdy to miejsce troche masuje to ucieka ona pod zebro ale nie wyczuwam tej kuleczki pod palcami. Co to moze być, gdy stoje lub leże w innej pozycji nic nie odczuwam jest to dla mnie uciazliwe poniewaz lubie spac na prawym boku a przez to mam duzy duskomfort jakbym na czyms lezala. kiedys juz tak mialam przez tydzien byl miesiac przerwy a teraz utrzymuje sie to juz 2 tygod

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Sądzę, że konieczne jest wykonanie badanie USG,