Wydzielanie dość dużej ilości śluzu z odbytu

Witam. W ostatnich dwóch tygodniach odczuwam wydzielanie dość dużej ilości sluzu z odbytu. Śluz jest przezroczysty, bez żadnych śladów krwi. Muszę nadmienić, ze od długiego czasu na pierwsze śniadanie zjadam mieszankę otrębow, oswsianki i pestki słoneczka z mlekiem. Sloneczńik odłożyłam do tej mieszanki od około trzech tygodni. Czy ten posiłek moze byc powodem wydzielania dużej ilości sluzu?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Bez przeprowadzenia badania nie można ustalić przyczyny Pani dolegliwości. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego.