Wykrycie guza nerki a badanie histopatologiczne

Mam pytanie u mojej mamy 10 dni temu wykryto guza nerki pobrano wycinek do badania histopatologicznego ... Po wczorajszej wizycie lekarz powiedzial ze jeszcze wezly sa powiekszone.... Po za tym nic nie chcial powiedziec . czemutak dlugo czeka sie nawynik hispatologiczny i czy to juz wyrok ? Mama ma 62 lata .... Blagam pomocy juz od kilku dni nic nie jem ... Tylko chlebi woda ... Nie potrafie sam sobie pomóc po tym co wiem a jakmam mamiepomóc ....

Badanie histopatologiczne to procedura, która wymaga czasu i oczekiwanie jest wpisane w jego charakter. Rozpoznanie jest niezbędne do dalszego leczenia. Muszą Państwo uzbroić się w cierpliwość i poczekać na decyzję konsylium co do sposobu dalszego postępowania.

Jakiej pomocy oczekuje Pan ode mnie na odległość W-wa - Tarnobrzeg??? Często na wynik badania hist.-pat. czeka się długo , gdyż preparaty muszą być poddane specjalistycznym badaniom,które trwają!!! zż