Wymioty po przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej a przyjęcie kolejnej pigułki

Przyjmuje tabletki prawie trzy lata. 4.5h po zarzyciu pierwszej tabletki wystapily wymioty czy tabletka.zostala dobrze rozpuszczona czy powinnam przyjac kolejna?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po takim czasie od przyjęcia tabletka powinna się wchłonąć. Nie powinna Pani mieć zatem powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem.