Wynik badania krwi a przewlekłe zmęczenie, ból kości i stawów

proszę o analizę krwi, wszystko jest w normie tylko ob. wynosi 14 rbc podwyższone 5,04 mch spada 26,80 mpv rośnie 12,90 neut% 39,20 mono%11,20 eo%4,20 niepokoją mnie 3 ostanie pozycje dodam iż robiłam badania z powodu trwającego już 2 tygodnie zmęczenia, bólu w kościach i stawach jakby zbierała mnie grypa i bólu zatok, obawiam się czy to nie nowotwór po neut jest bardzo małe.' dziękuje za szybką odp.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na podane nieprawidłowości konieczna jest interpretacja badania w oparciu o pełną morfologię. Nieprawidłowości rozmazu wymagają wykonania rozmazu ręcznego. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem, a przede wszystkim zinterpretuje wyniki w oparciu o dane kliniczne,