Wynik badania krwi i ból brzucha w 13 tygodniu ciąży

jestem w ciazy, w 13 tygodniu i ostatnio robilam morfologie z rozmazem wszystkie "parametry" mam dobre tylko BASO mam 0,20 i BASO% 2,7 wyniki te sa duzo wyzsze niz norma ale nie wiem, czy to cos niepokojącego, od zawsze mialam problemy z żołądkiem, a teraz czesto boli mnie brzuch i mam taki wzdety czuję jakby bolały mnie jelita ale nie wiem czy jest sie czym obawiac, bol brzucha mam i w dzien i w nocy i to nie jest taki bol jaki ma sie podczas ciazy bo wiem jak mnie bolalo wczesniej w I ciazy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, sam wynik na bazofile przy wszystkich innych wynikach prawidłowych nie powinien rzutować na Pani ciążę. Nie powinien mieć też wpływu na bóle brzucha. W celu kontroli zalecam wizytę u ginekologa, który wykona odpowiednie badania i rozwieje Pani wątpliwości. Pozdrawiam