Wynik badania USG tarczycy a ból w klatce piersiowej, duszności, bóle i zawroty głowy, chrypka i ból gardła

Proszę o interpretację bad.usg tarczycy Tarczyca prawidłowego położenia Płat prawy- o objętości 9,3ccm bez zmian ogniskowych i schodzi poza mostek ( 18,7X20,6X46,2) Płat lewy- o objętości14,6 bez zmian ogniskowych i schodzi poza mostek (20,7X27,6X14,6) TSH w normie Cieśń głębokości 5mm Objawy jakie mi towarzyszą, to ból w klatce piersiowej, uczucie duszności,bóle i zawroty głowy,chrypka ,ból gardła.Ogólne osłabienie. Skierowano mnie do endokrynologa (wizyta za 9 miesięcy) Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie udać się do chirurga endokrynologicznego,. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie.