Wynik gastroskopii i stosowanie leków

wynik gastroskopii -w dolnej cz przełyku nad linia zet nadżerka pokryta włóknikiem.linia zet uniesiona powyżej impresji przepony z wypustką 1cm -hist pat. w cz przedodżwiernikowej ogniska rumieniowe ,w opuszce dwunastnicy zmiany zapalne ,czesc pozaopuszkowa prawidłowa ,w inwersji cechy przepukliny rozworu przełykowego przepony-lekarz rodzinny zlecił leki-GASPRID I MESOPRAL ,moje pytanie czy tto coś powaznego i czy leki są prawidłowe -z góry dziekuje za odpowiedz

Leki zalecone są prawidłowe. Zmiany patologiczne w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego o niewielkim nasileniu, nie groźne.