Wynik RTG kręgosłupa u 24-latki

PROSZE O PRZETLUMACZENIE MI WYNIKU ZDJECIA RTG KREGOSLUP L-S NIECO WYGIETY W STRONE LEWA I ZROTOWANY WZDLUZ DLUGIEJ OSI.CZESCIOWA SAKRALIZACJA L5. ZWIEKSZONY KAT NACHYLENIA PODSTAWY KOSCI KRZYZOWEJ CZY TO JEST COS POWAZNEGO

Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu wskazują na obecność wykładników choroby zwyrodnieniowej. Aby zatrzymać proces destrukcji kręgosłupa warto wdrożyć odpowiednie postępowanie terapeutyczne, rozszerzone o konkretne ćwiczenia. Sugerowałabym konsultację z rehabilitantem.